Nieuwe leerlingen
Zoals u wellicht weet woont er sinds kort een aantal Syrische/Koerdische gezinnen in Dodewaard. De kinderen van deze gezinnen gaan op De Bellefleur naar school. Vanuit het ministerie ontvangen scholen een bedrag dat gebruikt moet worden voor de eerste opvang van deze nieuwkomers. Wij zijn blij dat we een leerkracht hebben kunnen strikken die al wat ervaring heeft met het begeleiden van nieuwkomers. Juf Claudia de Waard zal de komende tijd vier ochtenden per week aanwezig zijn om deze kinderen zo snel mogelijk Nederlands te leren.
Wij hopen dat ouders en kinderen zich snel thuis voelen op De Bellefleur en in Dodewaard.
Schooltuin
Aan de voorkant van de school (Marijkelaan) wordt het gebouw vaak ontsierd door hoog onkruid. Zeker na voorjaars- en zomervakantie ziet het er niet uit. Enkele leden van de OR hebben de afgelopen tijd de handen uit de mouwen gestoken om al het onkruid te verwijderen, hartelijk dank daarvoor! Wij zoeken echter een ouder of grootouder die enkele keren per jaar de grindstrook en de borders vrij van onkruid wil houden. Als het bijgehouden wordt, is het niet veel werk. Wij zorgen eventueel voor het materiaal en natuurlijk staat er een vergoeding tegenover. Is dit iets voor u, of kent u iemand die deze schone taak op zich wil nemen, laat het ons dan weten. We kunnen er dan afspraken over maken.
Schoolfruit
Vanaf deze week krijgen we op dinsdag, woensdag en donderdag weer schoolfruit. Deze eerste keer komkommer, peer en appel.
Spreekuur
Woensdag 4 november houdt onze directeur-bestuurder Anita Burlet van 13.00-15.30 uur spreekuur op De Bellefleur. Heeft u vragen, opmerkingen of andere zaken die u aan het bestuur wilt voorleggen? U bent van harte welkom.
Verkeerskunsten
Donderdag 5 november houden we een verkeerspraktijkdag: Verkeerskunsten. Er worden verschillende parcoursen uitgezet die door de leerlingen moeten worden afgelegd. Alle leerlingen van groep 3 t/m 8 moeten daarom donderdag zo veel mogelijk op de fiets naar school komen. Voor het helpen bij het uitzetten van de parcoursen zoeken we drie ouders. Graag uw aanmelding bij een van de leerkrachten.
NIO-toets
Ook op 5 november wordt de NIO toets voorgelegd aan de leerlingen van groep 8 die volgend schooljaar waarschijnlijk naar het VMBO gaan. Uit praktische overweging komt ook een aantal leerlingen van de Isandraschool deze toets bij ons maken.
4 December
Op 4 december vieren we 's ochtends de verjaardag van Sint Nicolaas. Natuurlijk verwachten we dan ook alle kleuters op school. 's Middags zijn alle leerlingen vrij.
18 december
Op 18 december, de laatste dag voor de kerstvakantie, werken de groepen 4 t/m 8 volgens het continurooster door tot 14.00 uur.
|